Doradca podatkowy i księgowa Marta Zielińska

Biuro rachunkowe Bielsk Podlaski

Jako Kancelaria Podatkowa MZ w mieście Bielsk Podlaski
prowadzimy biuro podatkowe, gdzie oferujemy:

  • usługi księgowe dla
    mikroprzedsiębiorców
  • księgowość spółek
  • księgowość NGO
  • kadry i płace

Oprócz usług świadczonych przez biuro rachunkowe oferujemy również 
doradztwo podatkowe stacjonarnie i online. 

Nasza kancelaria podatkowa specjalizuje się w bieżącym doradztwie podatkowym. Kompleksowo wspieramy osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, podmioty NGO oraz spółki cywilne i handlowe. Świadczymy również usługi doradztwa podatkowego, gospodarczego i finansowego dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej, planujących założenie biznesu oraz rolników.

Oferujemy wsparcie w zakresie podejmowanych decyzji biznesowych, począwszy od założenia i rejestracji firmy, poprzez doradztwo w zakresie wyboru optymalnej formy opodatkowania, a także doradztwo finansowe.

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę i dbamy o to, by mogli w ergonomiczny, nowoczesny i bezpieczny sposób zarządzać swoją firmą.

podczas którego zbadamy Państwa potrzeby w zakresie podatkowo-księgowym, przedstawimy warunki współpracy. Opowiemy o sobie, o tym jak pracujemy. Odpowiemy na nurtujące pytania. Od początku współpracy z naszymi klientami stawiamy na profesjonalizm, czytelność relacji biznesowych.

Wyznajemy zasadę win-win.

Marta Zielińska,
właścicielka i założycielka
Kancelarii Podatkowej w Bielsku Podlaskim

Doradca podatkowy wpisana na listę doradców podatkowych kidp.pl pod numerem 14249, po zdaniu państwowego egzaminu na doradcę podatkowego z wynikiem pozytywnym.

Doświadczona księgowa Bielsk Podlaski specjalizuje się w tematach związanych z zakładaniem oraz opodatkowaniem jednoosobowych działalności gospodarczych osób fizycznych, organizacji pozarządowych oraz spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Ukończyła również studia podyplomowe z finansów i rachunkowości przedsiębiorstw na Uniwersytecie w Białymstoku.

Jako członek zarządu Koła Terenowego Księgowych w Bielsku Podlaskim przy SKwP w Białymstoku księgowa Marta Zielińska Bielsk Podlaski aktywnie uczestniczy w jego w życiu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pomagając od najmłodszych lat w rodzinnym biurze rachunkowych swoich dziadków, poprzez pracę zawodową jako księgowa w biurach rachunkowych Bielsk Podlaski. Księgowa Bielsk Podlaski jest sygnatariuszem „Kodeksu zawodowej etyki w rachunkowości”. Pasjonatka podatków i  księgowości. 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Posiadamy ubezpieczenie zawodowe OC doradcy podatkowego oraz OC biura rachunkowego.

Pracujemy wyłącznie na oryginalnych oraz licencjonowanych programach i aplikacjach.

Należymy do Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR), której patronem jest mBank.

W naszej kancelarii dzięki współpracy w ramach OSCBR i patronatowi mBanku:
1. Założysz firmę
2. Otworzysz konto bankowe
3. Pozyskasz usługi księgowe 
4. Weźmiesz kredyt i leasing

Jesteśmy także członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
Na bieżąco aktualizujemy wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach organizowanych przez czołowych ekspertów w zakresie prawa podatkowego.