Kancelaria Podatkowa Marta Zielińska

Kancelaria Podatkowa Marty Zielińskiej w Bielsku Podlaskim na rynku usług księgowych funkcjonuje od 2017 roku.  Zajmujemy się doradztwem podatkowym a także kompleksową obsługą rachunkowo-księgową  i kadrowo-płacową. 

Obsługujemy naszych klientów zarówno w tradycyjny stacjonarny sposób oraz przy wykorzystaniu technologii informacyjnych. 

Nieustannie stawiamy na rozwój i innowację. Klienci naszego biura rachunkowego otrzymują w ramach współpracy w zakresie usług księgowych oraz kadrowo-płacowych wsparcie naszych pracowników, a także informacje o zmianach w przepisach podatkowych i nowych obowiązkach, które ich dotyczą jako przedsiębiorców. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę i dbamy o to, by mogli w ergonomiczny, nowoczesny i bezpieczny sposób zarządzać swoją firmą.

Nasze biuro rachunkowe w Bielsku Podlaskim specjalizuje się w obsłudze jednoosobowych działalności gospodarczych, jednakże nie obce nam są również księgi rachunkowe fundacji, stowarzyszeń i spółek prawa handlowego

Usługi doradcy podatkowego

Marta Zielińska, Właściciel Kancelarii Podatkowej

Doradca podatkowy wpisana na listę pod numerem 14249, po zdaniu państwowego egzaminu na doradcę podatkowego z wynikiem pozytywnym.

Doświadczona księgowa Specjalizuje się w tematach związanych z zakładaniem oraz opodatkowaniem jednoosobowych działalności gospodarczych osób fizycznych, organizacji pozarządowych oraz spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Ukończyła również studia podyplomowe z finansów i rachunkowości przedsiębiorstw na Uniwersytecie w Białymstoku.

Jest członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce przy oddziale białostockim. Jako członek zarządu Koła Terenowego Księgowych w Bielsku Podlaskim przy SKwP aktywnie uczestniczy w jego w życiu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Kancelarii Doradcy Podatkowego oraz biurze rachunkowym

0
Lat doświadczenia
0
Stałych klientów
0 %
Profesjonalizmu