Doradca podatkowy Bielsk Podlaski Marta Zielińska

Doradca podatkowy Marta Zielińska prowadzi Kancelarię Podatkową MZ w Bielsku Podlaskim.

Na rynku usług podatkowo – księgowych funkcjonujemy od 2017 roku.  Zajmujemy się doradztwem podatkowym a także kompleksową obsługą rachunkowo-księgową  i kadrowo-płacową. 

Obsługujemy naszych klientów zarówno w tradycyjny stacjonarny sposób oraz on-line przy wykorzystaniu technologii informacyjnych. 

Nieustannie stawiamy na rozwój i innowację. Klienci naszej kancelarii otrzymują w ramach współpracy w zakresie usług księgowych oraz kadrowo-płacowych wsparcie naszych pracowników, a także informacje o zmianach w przepisach podatkowych i nowych obowiązkach, które ich dotyczą jako przedsiębiorców. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę i dbamy o to, by mogli w ergonomiczny, nowoczesny i bezpieczny sposób zarządzać swoją firmą.

Nasza kancelaria podatkowa specjalizuje się w bieżącym doradztwie podatkowym oraz księgowości. Kompleksowo wspieramy osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, podmioty NGO oraz spółki cywilne i handlowe. Świadczymy również usługi doradztwa podatkowego, gospodarczego i finansowego dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej, planujących założenie biznesu oraz rolników. Oferujemy wsparcie w zakresie podejmowanych decyzji biznesowych, począwszy od założenia i rejestracji firmy, poprzez doradztwo w zakresie wyboru optymalnej formy opodatkowania, a także doradztwo finansowe.

 

zielinska 4 scaled e1708623212731 - Kancelaria Podatkowa Marta Zielińska
 

Marta Zielińska, właścicielka i założycielka Kancelarii Podatkowej w Bielsku Podlaskim

Doradczyni podatkowa wpisana na listę doradców podatkowych kidp.pl pod numerem 14249, po zdaniu państwowego egzaminu na doradcę podatkowego z wynikiem pozytywnym.

Doświadczona księgowa Specjalizuje się w tematach związanych z zakładaniem oraz opodatkowaniem jednoosobowych działalności gospodarczych osób fizycznych, organizacji pozarządowych oraz spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Ukończyła również studia podyplomowe z finansów i rachunkowości przedsiębiorstw na Uniwersytecie w Białymstoku.

Jako członek zarządu Koła Terenowego Księgowych w Bielsku Podlaskim przy SKwP w Białymstoku aktywnie uczestniczy w jego w życiu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pomagając od najmłodszych lat w rodzinnym biurze rachunkowych swoich dziadków, poprzez pracę zawodową w biurach podatkowych i księgowych.

Pasjonatka podatków i  księgowości. 

 

*****

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Posiadamy ubezpieczenie zawodowe OC doradcy podatkowego oraz OC biura rachunkowego

Pracujemy wyłącznie na oryginalnych oraz licencjonowanych programach i aplikacjach

Należymy do Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR), której patronem jest mBank.

W naszej kancelarii dzięki współpracy w ramach OSCBR i patronatowi mBanku:
1. Założysz firmę
2. Otworzysz konto bankowe
3. Pozyskasz usługi księgowe 
4. Weźmiesz kredyt i leasing

Jesteśmy także członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce 

Na bieżąco aktualizujemy wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach organizowanych przez czołowych ekspertów w zakresie prawa podatkowego.